Fohow Sanqing eliksyras

Fohow Sanqing preparato gamybai panaudotas gericijus (hericium erinaceus)(pom pom) ir alijošius.

Vartojimas

1-2 flakonai per dieną. Paprastai vartojama 10 dienų; tai sudaro vieną kursą, kurį galima kartoti. Norint didesnio efekto, tarp kursų rekomenduojama daryti 3 dienų pertrauką. Visas valymo kursas užtrunka ne mažiau kaip 15 dienų. Visiškai organizmas išvalomas ir toksinai pašalinami, kai ekstraktas vartojamas kartu su vaisine pasta „Meigui”. Geriamasis ekstraktas Fohow Sanqing veikia trimis pagrindiniais būdais: išvalo žarnyną, valo organizmą nuo toksinų, valo kraują nuo lipidų pertekliaus.

Preparato veikimas

Jeigu organizmas labai užterštas, pirmą kartą pavartojus preparatą, po 2-3 valandų prasideda užsistovėjusių žarnyne išmatų skaidymas, lydimas meteorizmo reiškinių.

Praėjus 2-3 dienoms nuo preparato vartojimo pradžios, prasideda užsistovė­jusių išmatų atsiskyrimas nuo žarnyno sienelių, atsiranda noras tuštintis (išmatos būna skystos). Pasišalina gana daug tamsios spalvos išmatų, turinčių labai nemalonų kvapą. Praėjus 4-10 dienų nuo preparato vartojimo pradžios išmatos tampa normalios spalvos ir formos.

Kodėl būtina valyti žarnyną?

Žmogaus žarnyno ilgis yra apie 5-6 m, kas 3-5 cm išsidėstę žarnų klostės, kuriose susukaupia iki 3 kg maisto likučių. Tas likęs maistas ima pūti, rūgti, irti ir kietėti, tai tikras rojus įvairioms bakterijoms ir virusams. Masito likučiuose susidaro juodi toksiniai elementai, ir jeigu laiku jų iš organizmo nepašalinsime, jie pateks į kraują, nuodys visą organizmą.

Kodėl reikia valyti organizmą nuo toksinų?

Užteršta aplinka, nesveikas maistas, chemikalų pilni vaisiai – visa tai užteršia žmogaus organizmą, kaupiasi jame sunkieji metalai, įvairūs toksinai plius psichologiniai veiksniai. Visa tai išderina vidaus sekrecijos sistemas, sukelia didelius emocinius išgyvenimus, o pasekmės – užkietėję viduriai, spuoguota oda, inkštirai, strazdanos, antsvoris ir t.t.

Kodėl būtina šalinti kenksmingus riebalus iš kraujo?

Valgant sočiai riebaus maisto, kraujyje didėja riebalų kiekis, kraujas tirštėja, darosi klampus. O tai jau gresia širdies-kraujagyslių sistemos ligomis, vystosi diabetas, riebėja kepenys, kyla pavojus susirgti kepenų ciroze, tulžies pūslės akmenlige, nutukti.

Pakuotėje 4 flakonai po 30 ml