Fohow Česnako kapsulės

Kaina  16,5€  (nemokamas,  greitas  siuntimas  Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį) Užsakyti

Pakuotėje (120 kapsulių)

Fohow česnako minkštoji kapsulė yra pagaminta iš aukštos kokybės česnako, naudojant pažangią žemos temperatūros kritinio ekstrahavimo technologiją ir proceso įrangą. Šių Fohow kapsulių 100% česnako veikliųjų medžiagų yra ekstrahuojamos ir išvalytos nepažeidžiant jų. Šiame Fohow preparate nėra jokių priemaišų ir kenksmingų žmogaus organizmui medžiagų, didelis grynumas ir koncentracija.

Sudėtis: česnako eterinis aliejus, bioaktyvus česnako ingredientas yra česnako eterinis aliejus – alicinas, kuris sudaro net 0,2% koncentracija šiame Fohow preparate.

Česnako aliejuje yra daugiau nei 140 rūšių itin vertingų natūralių medžiagų. Jo komponentai gali būti suskirstyti į dvi pagrindines kategorijas, viena yra lakieji komponentai (taip pat žinomas kaip česnako aliejus), įskaitant daugiau nei 40 rūšių tioeterio junginių; Kitas yra nelakūs ingredientai, įskaitant daugiau nei 100 rūšių esterių, mikroelementų, mineralų ir įvairių aminorūgščių. Būtent šie sudėtingi ir vertingi ingredientai suteikia česnako aliejui ypatingas funkcijas.

Česnako aliejus:

a. padeda palaikyti normalią širdies ir kraujagyslių būklę, kraujo spaudimą ir normalų cholesterolio lygį

b. padeda palaikyti normalią imuninės sistemos ir kvėpavimo takų veiklą.

Vartojimo instrukcija:

Vartoti po 1-2  kapsules per dieną, užgeriant stikline vandens.

Įspėjimai: Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Netinkamas vaikams iki 3 metų amžiaus. Asmenys vartojantys antikoaguliantus, turėtų pasitarti su gydytoju. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje! Laikyti sausoje ir tamsioje vietoje ne aukštesnėje ne 25 °C temperatūroje gamintojo pakuotėje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.