Fohow ABC natūralus vaisių ir daržovių mitybos kompleksas

Kaina 25€

(nemokamas greitas siuntimas Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį) 

Pakuotėje 12 vnt. (6 A ir 6 B po 12,5 g, bet galima rinktis vien tik A arba vien tik B).

Toksinai – medžiagos, kurios neigiamai veikia mūsų organizmą. Žmogaus organizmą kaupiasi tokie medžiagos apykaitos produktai, kaip angliarūgštinės dujos, sunkieji metalai, laisvieji radikalai ir kitos. Pagal statistiką kiekvieną dieną į žmogaus organizmą patenka virš 4000 įvairių medžiagų, tarp kurių daugiau kaip 2700 – nereikalingos žmogui. 

Ar egzistuoja moksliškai pagrįstas ir natūralus būdas išvalyti ir atnaujinti organizmą?

Natūralus vaisių kompleksas Fohow ABC – tai trijų Jan-Šen teorijos metodikų suderinimas viename produkte (valymas, reguliavimas, atstatymas). Remiantis balanso organizme teorija, Fohow mokslinio instituto ekspertai atliko daugybę tyrimų analizuodami detoksikacijos receptūras ir veikimo mechanizmus. Tai leido rasti sisteminį, moksliškai patvirtintą natūralios detoksikacijos sprendimą.

KOMPLEKSO FOHOW ABC VARTOJIMAS

Kompleksas A

Vartoti vietoj pilnaverčių pusryčių, pietų ar vakarienės. Pakelio turinį supilti į indą, užpilti 300 ml geriamo vandens kambario temperatūros, po to stipriai suplakti, kol gausis vientisas skystis. Rekomenduojama greitai išgerti produktą (kol nesutirštėjo), tuomet efektyviausiai veikia fermentai, įeinantys į produkto sudėtį.

Kompleksas B

Vartoti  praėjus 1-1,5 val. po komplekso A suvartojimo. Pakelio turinį užpilti 300 ml kambario temperatūros vandens ir gerai išmaišyti. Gerti galima neskubant, su pertraukėlėmis.

REZULTATAI

Ligita

  Man 52 metų.  Per labai trumpą laiką priaugau daug svorio. Pakilo kraujospūdis. Gydytojas prirašė vaistų nuo kraujospūdžio. Nuotaika buvo prasta, sunkumas visame kūne.

  Apie ABC sužinojau iš savo draugo, kuriam net nereikėjo pasakoti, iš jo paties matėsi, kad žmogus neatapažįstamai pasikeitė. Nutariau išmėginti ir aš. Baimė kamavo dėl to, kad nevalgysiu kito maisto 2 savaites, bijojau alkio jausmo, nes buvau įpartusi valgyti beveik be sustojimo.

  Pirmos trys dienos nebubo paprastos. Kartais pykino, svaigo galva, iš burnos jautėsi acetono kvapas, atrodė, kad manyje sukilo viskas kaip per audrą juros dugne. Vėliau viskas nurimo, bet kartais jusdavau galvos svaigimą, net akimirksniu susidvejinimą. Gerai, kad žmogus, kuris man rekomendavo paskambino ir patarė suvalgyti retkarčiais vaisių, viskas susinormalizavo. Man reikėjo to papildomo maisto: daržovių, vaisių, trūkdavo energijos, nes dirbu protinį darbą. Antą savaitę atsirado lengvumo pojūčiai, eidama nejaučiau savo kūno svorio, kojos buvo lengvos, galvoje šviesu.  Neliko atsikišusio pilvo. Oda tapo skaisti. Visi sakė, kad labai pagražėjau.  Paparstai po įvairių dietų, kurių laikiausi oda suglebdavo, akys pajuoduodavo ir vėl pradėdavau norėti grįžti prie įprastos mitybos. Nurimo mano emocijos, pradėjau į viską žiūrėti papračiau, nebebuvo tokio stipraus ilgesio tradiciniam maistui, bet pradėjau suprasti, kad kai kurio maisto man labai reikės, kai baigsiu kursą. Praėjo 2 savaitės, numečiau 4 kg svorio, bet supratau, kad ne pats svoris didžiausia problema, o savijauta.  Kai nusipirkau ABC mitybą, gailėjausi, kad brangiai kainavo, galvojau, kad kitą pusę parduosiu kam nors, bet po 2 savaičių supratau, kad noriu tęsti toliau, pakartoti kursą. Vienintelio gailiuosi, kad nepasidariau foto nuotraukos prieš pradedant vartoti ABC.

Sandra

  Man 50 metų, jaučiuosi esanti sveika, bet pagalvojau, kad išsivalyti organizmą būtų naudinga, nes nežinau kada ateis ta bloga riba. Nutariau, kad laikysiuos 2 savaičių kurso. Pradžia rami, antra dieną pajutau, kad pagėrėjo regėjimas, atsirado daugiau energijos, galėjau labiau sukoncentruoti dėmesį.  Tačiau žarnyvas regavo savaip. Trys dienas buvo užietėję viduriai, ketvirtą dieną mėšlungis pradėjo traukti kojų pirštus. Pirma savaitė kiekvieną dieną pajutau, kad turiu vieną ar kitą organą. Antrą savaitę įsivyravo ramybė. Patiko ta lengva būsena, daug energijos, žymiai lankstesnis kūnas, laisvesni tapo sanariai, norėjosi tęsti toliau. Dar savaitę naudojau vieną porciją (A ir B) vietoj pusryčių. Svoris nebuvo aktualus, todėl ir nesisvėriau, apimtys sumažėjo, esu labai patenkinta, o labiausiai savo vidine būsena. Manau, kad vartojant ABC galima atitolinti daugelį ligų.

Eglė, 23 metai

  Norėčiau pasidalinti savo patirtimi ir pojūčiais pasirinkus ABC mitybą. Visų pirmą susidomėjimą sukėlė kitų žmonių atsiliepimai ir pasiekti rezultatai. Taip pat, tuo metu daug skaičiau ir domėjausi apie mitybos įtaką mūsų gyvenimo kokybei. Kadangi paveikta intensyvaus gyvenimo būdo, streso ir nuolatinės įtampos pradėjau jausti didžiulį nuovargį ir sunkumą, nusprendžiau išbandyti taip visų išgirtą ABC mitybą pati.

  Iš karto pasirinkau pusryčių ir vakarienės mitybos planą, nes pietauju dažniausiai su kolegomis ir tikrai nenorėjau sulaukti daugybės klausimų “kas kaip ir kodėl?” tik pradėjus vartoti šiuos kokteilius. Taip pat, nesu linkus piktnaudžiauti greitu maistu, todėl įvertinus bendrą situaciją nusprendžiau, kad pakeitus pusryčius ir vakarienę  rezultatas anksčiau ar veliau ateis. Mano nuostabai skirtumą pajutau jau po pirmos savaitės. Lengvumo pojūtis atėjo kartu su geresne nuotaika ir pagerėjusiu virškinimu. Įsitikinau, kad subalansuota mityba tikrai turi įtakos bendrai nuotaikai ir žvalumui, kuris neliko nepastebėtas darbe. Nors maniau, kad bus labai sunku gyventi “ant kokteilių”, tęsiau šią mitybą apie 3 savaites ir tikrai neturėjau jokių sunkumų. Netgi sutaupiau laiko ir vietoj kėlimosi ryte ir pusryčių ruošimo, galėjau truputėli ilgiau pasivolioti lovoje.

  Po 3 savaičių kurso, atrodo, kad net skonio receptoriai pasikeitė. Pradėjau labiau mėgautis maistu, vartoti mažiau druskos, valgyti mažesnėmis porcijomis ir jaustis soti. Manau svarbiausia, ką ABC mitybos planas atneša su savimi tai ilgalaikius pokyčius, kurie padeda išsiugdyti sveikesnės gyvensenos įpročius.