Šampūnas su Kordicepsu

Šampūnas su Fohow kordicepsu, suteikiantis plaukams švelnumo.

Minkštinamojo šampūno sudėtyje yra brangių vaistinių augalinių Rytų medicinos komponentų, tokių kaip: kininis kordicepsas, ženšenis ir šviesieji šparagai. Šampūnas giliai valo, stiprina plaukus ir galvos odą, apsaugo folikulus, maitina plaukų šaknis, sukuria apsauginį sluoksnį ir padeda maistinių medžiagų absorbcijai, atkuria grožį ir sveikatą, todėl plaukai tampa blizgūs lyg šilkiniai. Dėka subalansuotos drėkinimo formulės produktas pamaitina ir užpildo plaukus, apsaugo nuo išsausėjimo ir lūžinėjimo, padeda jiems išlikti sveikiems ir žvilgantiems, bet kokioje aplinkoje.

Švelnus, praturtintas kordicepso ir ženšenio ekstraktais ir kitomis medžiagomis minkštinantis šampūnas aprūpina plaukus reikalingomis maitinamosiomis medžiagomis, padeda atkurti plaukų struktūrą. Jis stabdo plaukų slinkimą, stiprina plaukus ir skatina jų augimą.

Naudojant priemonę plaukai taps lengvai šukuojami ir blizgūs, o svarbiausia – bus išlaikoma sveika plauko struktūra. Moksliniai tyrimai įrodė, kad dėl tokios šampūno sudėties išskirtinių drėkinamųjų savybių, plaukas atkuriamas ir saugomas nuo šaknų iki pat galiukų. Plaukai neišsišakoja, žvilga, tampa paklusnūs ir purūs, taip pat atkuriamas ne tik odos drėgmės balansas, bet ir intensyviai drėkinami plaukai atgauna sveiką savo struktūrą.

SUDĖTIS

Kininio Kordicepso ekstraktas
Kordicepso ekstrakte yra daug naudingų maistinių medžiagų, skirtų galvos odai, plaukų drėgmės balansui, pažeistų plaukų atkūrimui, gyvybingumui, todėl jie tampa sveiki ir gražūs.

Ženšenio ekstraktas
Ženšenio ekstraktas atgaivina pažeistus plaukus, drėkina ir užpildo juos maistinėmis medžiagomis – plaukai tampa minkštesni, tvirtesni ir paklusnūs. Ekstraktas taip pat padeda plaukams ir jų folikulams regeneruotis, taip pat tonizuoja ir neleidžia susidaryti uždegiminiams procesams. Jis pagreitina medžiagų apykaitą plauko ląstelėse, gerina jų kvėpavimą ir maitinimą, atkuria plauko vidinę ir išorinę struktūrą, apsaugo nuo kenksmingo aplinkos bei žalingo saulės poveikio.

Šparagų ekstraktas
Šparagų ekstraktas lengvai įsiskverbia į plaukų struktūrą, turi antistatinį poveikį, plaukai tampa paklusnūs, suteikia papildomo drėkinimo.

Šampūno poveikis:
• Giliai valantis – gerai putoja (net nuo mažo kiekio) ir praturtintos formulės dėka švelniai ir giliai valo plaukus, galvos odai suteikia ilgalaikį šviežumo pojūtį.
• Ilgalaikis drėkinimas – natūralūs kordicepso ir ženšenio ekstraktai užtikrina ilgalaikį drėkinamąjį plaukų poveikį, todėl jie blizga ir būna šilkiniai, neleidžia plaukams išsausėti bei lūžinėti.
• Plauko struktūros atstatymas – kordicepso ekstraktas ir kiti augaliniai ingredientai atkuria pažeistus plaukus ir drėkina plaukų šaknis, stiprina odą, padeda sukurti apsauginį sluoksnį, skatina maistingųjų medžiagų absorbciją.
• Lygūs ir šilkiniai plaukai – subalansuota drėkinamoji ir maitinanti formulė pripildo plaukus gyvybingumo, padėdama jiems išlaikyti blizgesį ir švelnumą.

Produkto savybės:
Sudėtyje atrinkti natūralūs augaliniai komponentai;
Plauko žvynelių atidarymas ir gilus įsiskverbimas į plauko struktūrą;
Drėkinimas ir regeneravimas iš išorės ir vidaus;
Plaukų grožis ir blizgesys.

Pakuotėje 500 ml

Kaina: 14€