Dušo želė su Kordicepsu

Fohow dušo želė su kininiu kordicepsu

Fohow dušo želės su kordicepsu sudėtyje yra natūralūs ekstraktai iš kininio kordicepso, alyvuogių, Mongier šaknies lazdelės vaisių, šparagų šaknų ir kitų augalinių komponentų. Želė švelniai valo odą, veiksmingai pašalina nemalonų kvapą ir niežėjimą, maitina ir apsaugo odą. Hialurono rūgštis sukuria apsauginį sluoksnį, kuris veiksmingai išlaiko drėgmę, o oda tampa lygi ir elastinga. Dušo želė su kordicepsu Fohow turi švelnų neutralų kvapą, kuris suteiks gyvybingumo ir šviežumo jausmą visai dienai.

SUDĖTIS

Alyvuogių ekstraktas
Alyvuogių aliejaus riebiosios rūgštys ir natūralūs riebaluose tirpūs vitaminai yra labai naudingi odai. Šie komponentai maitina ir pagerina odos būklę, atkuria natūralų elastingumą, suteikia odai švelnumo ir elastingumo. Alyvuogių aliejus lengvai įsiskverbia į odą ir nepalieka riebalinių pėdsakų. Tai yra visiškai natūralus ir saugus odos priežiūros komponentas.

Kininio kordicepso ekstraktas
Kordicepse yra daug maistinių medžiagų, kurios padidina odos atsparumą įvairiems dirgikliams, esant tiek trumpam tiek ilgam naudojimo laikui. Ekstraktas efektyviai sumažina neigiamą ultravioletinių spindulių poveikį, atstato pažeistas ląsteles, pagreitina jų regeneraciją, efektyviai sulėtina odos senėjimo procesą, prisotina odą maistinėmis medžiagomis.

Monje vaisių šaknų ekstraktas
Monje šakniavaisiai padeda atsikratyti niežulio ir uždegimo, nedirgina odos ir nesukelia alergijos. Jie dažnai naudojami kinų tradicinėje medicinoje odos ligų gydymui.

Šparagų ekstraktas
Šparaguose esanti rūgštis yra antioksidantas, apsaugantis nuo nesočiųjų riebalų rūgščių oksidacijos. Šis komponentas dažnai įtraukiamas į odos priežiūros produktus kartu su vitaminais ir maistinėmis medžiagomis, sustiprinant jų poveikį. Naudojamas odos keratinizacijai sulėtinti ir gydyti, išlaiko odą minkštą, elastingą ir ją drėkina.

Dušo želės poveikis:
• odos valymas – Fohow švelnios želės formulė giliai valo ir nedirgina odos, palaiko odos sveikatą;
• odos maitinimas – natūralūs kininio kordicepso ekstraktas, alyvuogių aliejus, Monje vaisių šaknų ekstraktas ir kiti augaliniai ingredientai ne tik valo odą, pašalina kvapą ir niežulį, bet taip pat suteikia maitinimą odai;
• odos drėkinimas – hialurono rūgštis sudaro apsauginį sluoksnį, kuris veiksmingai išlaiko drėgmę, taip oda tampa lygesnė, stangresnė ir prisotinta drėgmės;
• išskirtinis aromatas – švelnus natūralus aromatas po dušo, suteikiantis šviežumo pojūtį.

Pakuotėje 500 ml.
Kaina: 14€