Patalynės komplektas

 

Taikant naujausius laimėjimus moksle, buvo sukurti unikalūs patalynės reikmenys, su kuriais žmogus ne tik ilsisi, bet ir sveiksta bei jaunina savo organizmą.

Gydomojo funkcinė patalynė – tai kompanijos FOHOW mokslininkų aukščiausios klasės kūrinys.

Patalynė, tai unikalus naujausių tekstilės pramonės, medžiagotyros, medicinos ir kitų sričių pasiekimų junginys. Agliutinacijos (sukibimo) būdu gautas produktas iš gyvos gamtos nepertraukiamai gamina magnetines šviesos bangas (gyvybės spindulius). Šių bangų ilgis – nuo 4 iki 14 mikronų.

Šešios pagrindinės Fohow sveikatinamosios patalynės funkcijos:

1. Ji žymiai pagerina kraujo mikrocirkuliaciją žmogaus organizme; suteikia veiksmingą profilaktiką ir veikia kaip pagalbinė gydymo priemonė nuo daugelio ligų, susijusių su mikrocirkuliacijos sutrikimais, tokiais kaip  –  širdies ir kraujagyslių ligos, hipertonija, galvos smegenų kraujagyslių ligos, reumatinis artritas, cukrinis diabetas, augliai, varikozė, vaskulitas, menstruaciniai skausmai,  ir kt.

2. Gerina medžiagų apykaitą organizme, šalina nuovargį, grąžina fizines jėgas.

3. Padeda kaupti ir išsaugoti šilumą.

4. Didina ląstelių aktyvumą ir organizmo imunitetą.

5. Atveria energijos kanalus, šalina skausmą.

6. Turi bakteriostatinį, priešuždegiminį poveikį, šalina pabrinkimus.

Į patalynės  sudėtį įeina:

TURMALINAS – tai natūralus silikatinis mineralas, kurio sudėtyje daugybė tokių elementų, kaip magnis, aliuminis, geležis, boras ir daugiau kaip dešimt kitų, žmogaus organizmui naudingų mikroelementų. Turmalinas skleidžia ilguosius infraraudonuosius spindulius, kurie prasiskverbia į giliuosius žmogaus kūno audinius, sušildo ląsteles, stimuliuoja kraujo apytaką organizme.

ANIJONAI, arba kitaip tariant neigiamai įkrautos dalelės, gyvybiškai reikalingos mūsų organizmui. Neigiami deguonies  jonai (anijonai) – tai neigiamai įkrautas deguonies jonas, kurio atomas įgijo vieną arba daugiau elektronų. Neigiami deguonies jonai pasižymi visapusišku profilaktiniu sveikatinimo poveikiu žmogaus organizmui. Anijonai gerina funkcijas ir stiprina galvos smegenų veiksmingumą, didina darbingumą, gerina miego kokybę, padeda galvos smegenų audinių prisotinimui deguonimi. Be to, remiantis mokslinių tyrimų rezultatais, anijonai  akivaizdžiai praplečia kraujagysles, pašalina arterinius spazmus, mažina kraujo spaudimą, gerina širdies raumens maitinimą, padeda hipertonijos ir kitų širdies bei kraujagyslių ligų pagerėjimui.

Tyrimais įrodyta, kad anijonai lėtina kraujo tekėjimą, tuo pačiu ilgindami kraujo krešėjimo laiką, didina deguonies kiekį kraujyje, teigiamai veikia deguonies perdavimą organizmui, geresnį deguonies įsisavinimą ir panaudojimą. Anijonai turi akivaizdų teigimą poveikį kvėpavimo sistemos veiklai. Įsiskverbdami į žmogaus organizmą per kvėpavimo takus, anijonai gali padidinti plaučių tūrį. Remiantis mokslinių tyrimų rezultatais akivaizdu, kad žmogui, aktyviai 30 minučių įkvepiant ore esančius anijonus, plaučiai įsisavina 2℅ daugiau deguonies ir 14,5℅ padidina anglies dioksido išskyrimą iš organizmo. Dėl to anijonai gerina ir stiprina plaučių funkciją.

Funkcionali FOHOW patalynė efektingai gerina organizmo kraujotakos mikrocirkuliacijos darbą, gerina miego kokybę, pašalina nuovargį. Be to stimuliuoja kraujo apytaką, aktyvuoja organizmo ląsteles, reguliuoja vegetatyvinės nervų sistemos sutrikimus, atstato organizmo fizinę jėgą, didina organizmo atsparumą susirgimams, turi sveikatinimo ir pagalbinį gydomąjį poveikį organizmo kraujagyslių sistemos mikrocirkuliacijos sutrikimo sukeltiems susirgimams: širdies ir kraujagyslių liekamieji reiškiniai, hipertonija, nemiga, vidurių užkietėjimas, galūnių šalimas, sustingimas ir t.t.

Išskirtinės funkcionalios FOHOW patalynės savybės – tai statinis masažas, sveikatinamasis ir gydomasis poveikis, paprastas ir patogus naudojimas, taupant laiką ir jėgas, ilgalaikis efektas. Tai natūrali fizinė terapija be pašalinio poveikio. Patalynė užtikrina, miego metu, organizmo išskiriamos šilumos natūralią izoliaciją, neleidžia prakaitui įsigerti į čiužinio audinius, palaiko kūno šilumos balansą, yra didelio oro pralaidumo, bei dezodoruojančio ir antibakterinio poveikio. Esant normaliai žmogaus kūno temperatūrai, patalynė sugeria ir reguliuoja energiją iš aplinkos bei nepertraukiamai nukreipia ją į žmogaus kūną. Tokiu būdu aktyvuojamos ląstelės ir vandens molekulės organizme, gerinama vietinė kraujo apytaka, normalizuojasi metabolizmas ir pagerėja imuninė funkcija.

Mikrocirkuliacija – kapiliarinė kraujotaka tarp arteriolių ir venulių yra bazinė struktūra ir funkcionalus vienetas kraujotakos sistemoje. Mikrocirkuliacijai priklauso skysčių tekėjimas venulėmis, arteriolėmis, limfos kapiliarais ir tarpląsteline erdve. Mikrocirkuliacijos sistemos dėka vyksta informacinis apsikeitimas, energijos perdavimas, kiekvieno organo, audinių ir žmogaus organizmo ląstelių aprūpinimas deguonimi ir maisto medžiagomis, o taip pat anglies dioksido bei metabolizmo atliekų pašalinimas.

Remiantis šiuolaikinių medicininių tyrimų duomenimis visuotinai pripažintas faktas, kad mikrocirkuliacijos sistemos sutrikimas įtakoja priešlaikinį organizmo senėjimą ir daugelių susirgimų priežastimi. Mikrocirkuliacijos sutrikimų sukeliantis susirgimai:

Nervų sistema: nepakankamas kraujo aprūpinimas galvos smegenų kraujagyslėms, nepakankamas galvos smegenų ląstelių aprūpinimas deguonimi, galvos svaigimas, galvos skausmai, nemiga, dažni sapnai, atminties pablogėjimas, neurastenija, esant rimtesniems pakenkimams – galvos smegenų infarktas, apopleksija.

Širdies ir kraujagyslių sistema: nepakankamas širdies raumens aprūpinimas krauju, sunkumas krūtinėje, jaudulys, aritmija, stenokardija, koronarinė širdies liga ir pan., net iki miokardo infarkto.

Kvėpavimo sistema: sunkumas krūtinėje, dusulys, astma, bronchitas ir t.t.

Virškinimo sistema: nuo skrandžio būklės daugelių atvejų priklauso viso organizmo būklė: skrandžio darbo sutrikimas ir maisto medžiagų įsisavinimo sutrikimas sukelia gastritą, opaligę ir pan.

Endokrininę sistema: gali būti hormoninio fono sutrikimo priežastimi. Be to mikrocirkuliacijos sistemos sutrikimas gali sukelti tokias ligas kaip skydliaukės hiperfunkcija, cukrinį diabetą, mastitą, krūtinės hiperplaziją ir kt.

Šlapimo ir lytinė sistema: nefritas, inkstų nepakankamumas, moterų dubens ertmės uždegimas, menstruacijų ciklo sutrikimas, prostatos uždegimas, cistitas ir kt.

Raumenų ir sąnarių sistema: apykaitos medžiagų susikaupimas gali sukelti raumenų skausmus, sustingimą, šaltų galūnių sindromą, kapiliarų nepralaidumą, šlubavimą, „pjaunantis skausmas“, pečių, juosmens o taip pat kelių sąnarių degeneratyvinę patologiją.

Ginekologinė sistema: menstruaciniai skausmai, menstruacinio ciklo sutrikimas, gimdos mioma – susirgimai sukelti energijos Či ir kraujo nepraeinamumo.

Dermatologija: žmogui senstant sumažėja kapiliarų kiekis odoje, stebimas nepakankamas odos aprūpinimas krauju ir deguonimi, stebimas maisto medžiagų sumažėjimas, dėl ko atsiranda raukšlės, odos pigmentinės dėmės, anksčiau laiko atsiranda raukšlelės apie akis, maišeliai po akimis ir kt.

Senatviniai susirgimai: nepakankamas galvos smegenų aprūpinimas krauju priveda prie sekančių problemų: galvos smegenų atrofija, senatvinė silpnaprotystė, apopleksija, hipertonija, širdies koronarinė liga, pečių-menčių periarteritas, osteoporozė, pėdų ataugos (pentinai) ir t.t.

Keturios dalys: antklodė, antčiužinys, du užvalkalai pagalvėms. Dvigulė arba viengulė.